W związku ze zbliżającą się urodzinową trasą koncertową przygotowaliśmy unikalną pamiątkę i gadżet promocyjny tego wiekopomnego wydarzenia. Jest nim limitowana seria bawełnianych wyrobów dziewiarskich  z dwustronnym nadrukiem informującym o naszej nazwie oraz terminach jubileuszowego tourne, Koszulka, czyli po polsku „T-shirt”, będzie dostępna podczas najbliższych koncertów oraz oczywiście w trakcie trasy. Dla wszyskich zainteresowanych posiadaniem tego unikalnego gadżetu, wskazany jest pośpiech, warto chyba nawet pomyśleć o tworzeniu społecznych list kolejkowych. Ilość dostępnych sztuk mietkowej konfekcji jest bowiem niewielka, a sygnalizowany popyt zdecydowanie ją przewyższa. Koszulka wygląda dokładnie jak na zdjęciach powyżej.

A tak zupełnie poważnie, to jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dzięki przychylności firmy Zeelandia, udało nam się wyprodukować zespołowe koszulki. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu i szelmowsko uśmiechnięty Jolly Roger będzie dla Was miłą pamiątką spotkań z naszą muzyką.

PS.
Mamy nawet propozycję konkursu: Przysyłajcie nam Wasze zdjęcia w koszulkach Mietek Folk. Autor fotografii, która najlepiej odzwierciedla ducha muzyki i zespołu otrzyma od nas nagrodę, np. jeszcze jedną koszulkę. Panie oczywiście mogą przysyłać zdjęcia bez koszulek. 🙂

 

 

SPONSOR:

logo kolor duze