Koniec sierpnia… Chyba zbliża się koniec wakacji… choć nie dla wszystkich 🙂 Jak wiemy studenci mają dłuższe wakacje, bo naukę zaczynają dopiero w październiku. Oczywiście z wyjątkiem tych, co załapali się na “kampanię wrześniową” – oni zaczynają naukę trochę wcześniej 😉 Cóż… czasem tak bywa…

A wracając do pytania “czy to koniec?…” Otóż, nie koniecznie. Studenci z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, chyba prymusi, bo mają wolne, 🙂  wpadli na pomysł, by zorganizować Wielki Wyścig, czyli Regaty 🙂 i pościgać się na żaglówkach z bracią studencką z innych uczelni. Od 28 do 31 sierpnia w Ekomarinie w Giżycku odbędą się Ogólnopolskie Regaty o Puchar Marka Ziętka Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Impreza organizowana przez studentów dla studentów 🙂 Organizatorzy przewidują moc atrakcji, a wśród nich nasz sobotni koncert.

Zgłoszenia udziału w regatach można wysyłać do 25 sierpnia, więc czasu zostyało niewiele…

Zatem wszyskich , którzy mają ochotę i możliwość, serdecznie zapraszamy na ostatni wakacyjny koncert Mietek Folk do Giżycka. Gramy w sobotę 30 sierpnia gdzieś na terenie Ekomariny Giżycko.