Mietek Folk Charzykowy

No to zaczynamy:) Obóz kondycyjny już za nami … Mamy nadzieję, że nie trafiliście na miejsca o zwiększonej grawitacji 😉 i szczęśliwie powróciliście do domów. Skoro każdy jest już przygotowany i utrzymuje formę, zapraszamy do udziału w naszych rocznicowych koncertach.

Już piątek 11. października w Bartoszycach zaczynamy naszą jubileuszową trasę koncertową. Drugi koncert gramy 12. października w Gdańsku, ale o tym już było… 🙂

Mamy dla Was garść nowych newsów o kolejnych koncertach…

Koncerty 18 i 19 października to Olsztyn i Warszawa. W stolicy Warmi i Mazur bawimy się w klubie Clava Manum (dawna Grawitacja) przy ulicy Żołnierskiej 14B. Poza Ankerem jubileusz Mietek Folk uświetnią nasi przyjaciele a zarazem legendarni przedstawiciele różnych pokoleń olsztyńskiej muzyki: Walerian Ostrowski, Sikor z Zarazy oraz… jak to bywa w Olsztynie nikt nie wie w którą stronę popłynie nasz koncert…. niespodzianek będzie wiele.

W Warszawie natomiast zagra z nami EKT Gdynia! Musicie przyznać, że dalsza prezentacja tego zespołu jest raczej zbędna. Jesteśmy dumni, że w Czarnej Perle będziemy świętować wspólnie z zespołem, z którym łączy nas niezwykła przyjaźń, szlifowana podczas wielu wspólnych koncertów i długich nocnych rozmów o istocie egzystencji.

Konferansjerem wszystkich koncertów podczas trasy będzie wokalista „Kuśka Brothers” Waldek Ślefarski. Możecie go pamiętać z tegorocznych Shanties, gdzie brawurowo poprowadził jeden z wieczorów razem z Kowalem. Poza talentami oratorsko – wokalnymi Waldek jest też autorem tekstów kilku naszych piosenek.

Mamy nadzieję, że nasze urodziny zaszczyci także najważniejszy z gości, czyli Wy Droga Publiczności!

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce KONCERTY